FAQ

Wirtualna asystentka to osoba, która zdalnie wykonuje zlecone zadania. Nie musisz zatrudniać na etat kolejnego pracownika, odprowadzać składek, martwić się o miejsce pracy, sprzęt czy szkolenia. Z doświadczenia wiem, jak wiele czasu w ciągu dnia pracy tracimy na zadania wykraczające poza zakres obowiązków, a które należy wykonać. Wiele tematów jest również odkładanych na „później”. Rzetelne i profesjonalne wsparcie jest bezcenne.

Tym, co uznasz za stosowne oddelegować. Zakres usług Wirtualnej Asystentki jest bardzo zróżnicowany. Zależy od predyspozycji i chęci osoby, z którą współpracujesz. Wspólnie określimy, w jakim zakresie ja mogę Cię wesprzeć.

Oczywiście. Zarządzanie, planowanie i koordynowanie czy pojedyncze, proste zlecenie będące częścią większego projektu. Tylko od Ciebie zależy, jaki zakres obowiązków zostanie powierzony. 

Współpracę rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, podczas której opowiesz o firmie i zadaniach, które planujesz zlecić. Jeśli czujesz, że WA jest Ci niezbędna, a nie wiesz jakie zadania oddelegować i od czego zacząć na spokojnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Tak. Wystawiam FV bez VAT.

Wykupiony pakiet godzinowy ważny jest 30 dni. Po przeprowadzonej konsultacji otrzymasz ode mnie propozycję pakietu adekwatną do potrzeb. W wyjątkowych sytuacjach możemy porozmawiać o przedłużeniu. Wykupując pakiet godzin masz pewność, że zarezerwuję dla Ciebie odpowiednią ilość czasu w moim kalendarzu.

Nie masz wyobrażenia o pracy zdalnej? Lubisz mieć kontrolę nad powierzonymi zadaniami? Pracuję w programie WorkTime, który rejestruje czas pracy nad konkretnym zadaniem. Ustalimy również jak często mam wysyłać raporty pracy, codziennie, tygodniowe czy miesięczne. 

 

Jeśli nie odnalazłeś/-aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania skontaktuj się ze mną ->>